Partnerzy

klaster_CIB

Klaster Centrum Inżynierii Biomedycznej to otwarte powiązanie instytucji naukowych, przedsiębiorstw i instytucji otoczenia biznesu, działających wspólnie w obszarze inżynierii biomedycznej.

salutem

Europejskie Stowarzyszenie Promocji Zdrowia „PRO-SALUTEM” – Celem Stowarzyszenia jest dążenie do stałej poprawy stanu zdrowia społeczeństwa i rozwój wiedzy oraz świadomości prozdrowotnej we wszystkich jej aspektach.

kds_logo

Naszym głównym celem jest sukces i bezpieczeństwo naszych Klientów. Pragniemy poprzez odpowiednie wykorzystywanie naszego doświadczenia oraz nabytej wiedzy naszych pracowników zapewnić Klientom profesjonalną obsługę w zakresie prawa i doradztwa strategicznego.

kuriermedycyny_logo

Kurier Medycyny to magazyn informujący o najważniejszych wydarzeniach dla środowiska medycznego i służby zdrowia w Polsce – pismo specjalistyczne i branżowe, nad którym PATRONAT sprawuje Europejskie Stowarzyszenie Promocji Zdrowia „PRO-SALUTEM”.

pharmanta_logo

Pharmanta Poland to dynamicznie rozwijająca się firmą badawcza i wdrożeniowa w dziedzinie medycyny i farmacji. Pracujemy nad rozwojem innowacyjnych produktów oraz wyrobów medycznych.

crb_logo

Centrum Rozwoju Biznesu Best Polska Sp. z o.o. to firma świadcząca profesjonalną obsługę w obszarze biznesu. Łączy wiedzę i doświadczenie profesjonalistów, którzy z zaangażowaniem zajmą się powierzoną przez Państwa sprawą.

Copyright © 2019. Powered by WordPress & Romangie Theme.